جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧
پایگاه اطلاع رسانی رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیشكك حضور حضرتعالی را ارج می‌نهد و از محضرتان تقاضا دارد در صورت پیشنهاد و انتقاد در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» گزینه‌ «فرم ارتباط» نظر خود را برای ما ارسال فرمایید.
نظرسنجی
نظر شما در خصوص مطالب سایت چیست؟

اکثر مطالب سودمند هستند.
برخی مطالب مفید هستند.
مطالب بایستی بیشتر شوند.
برخی از مطالب ضعیف هستند.
در این زمینه نظری ندارم.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 110225
 بازدید امروز : 152
 کل بازدید : 513745
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.9531
ساعت
اخبار > دیدار رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران با رئیس دانشگاه ملی جمهوری قرقیزستان


  چاپ        ارسال به دوست

با هدف توسعه همگاری های علمی و آموزشی صورت گرفت :

دیدار رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران با رئیس دانشگاه ملی جمهوری قرقیزستان

علی حکیم‌پور رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در قرقیزستان با خانم چناره آدم‌قول‌اوا رئیس دانشگاه ملی جمهوری قرقیزستان در محل آن دانشگاه دیدار کرد.

آقای حکیم‌پور ضمن ابراز خوشنودی ازاین دیدار گفت: اکنون جمهوری اسلامی ایران به یک کشور دانشگاهی با بیش از پنج میلیون دانشجو تبدیل شده است و این دیدار فرصت خوبی برای فراهم کردن زمینه های برقراری روابط بین دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه ملی است. وی آمادگی خود را برای فراهم کردن زمینه های  همکاری های علمی و آموزشی بین دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان علام نمود.خانم چناره آدم‌قول ا‌وا نیز ضمن خوش آمدگویی گفت: آمادگی داریم که با مراکز آموزش عالی ایران در زمینه‌های مختلف  علمی وآموزشی قرارداد همکاری منعقد کنیم.

 

درپایان  مقرر شد طرفین پس ازمبادله اطلاعات نسبت به امضای تفاهم‌نامه همکاری میان یکی از دانشگاه های ایران و دانشگاه ملی اقدام نمایند.


٠٩:٣٤ - 1395/12/05    /    شماره : ٦٧٢٧٨٥    /    تعداد نمایش : ٤٠٠خروج