جمعه ٠٨ مرداد ١٤٠٠
به پایگاه اطلاع رسانی رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیشکک خوش امدید.
منو اصلی
نظرسنجی
نظر شما در خصوص مطالب سایت چیست؟

اکثر مطالب سودمند هستند.
برخی مطالب مفید هستند.
مطالب بایستی بیشتر شوند.
برخی از مطالب ضعیف هستند.
در این زمینه نظری ندارم.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 188356
 بازدید امروز : 335
 کل بازدید : 780954
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 1.5921
ساعت
اخبار > مصاحبه دفتر خبرگزاری فارس دربیشکک با رایزن فرهنگی سفارت ج.ا. ایران در قرقیزستان درخصوص تاثیرات کرونا بر فعالیت های فرهنگی


  چاپ        ارسال به دوست

مصاحبه دفتر خبرگزاری فارس دربیشکک با رایزن فرهنگی سفارت ج.ا. ایران در قرقیزستان درخصوص تاثیرات کرونا بر فعالیت های فرهنگی

ظهور پدیده پیش بینی نشده به نام کرونا و شیوع و گسترش آن؛ همه فعالیت ها را تحت تاثیر خود قرار داد و همچون سایر حوزه ها ؛ حوزه  های فرهنگی نیز مصون از تاثیرات و تبعات کرونا و محدودیت های اجتناب ناپذیر دولت ها برای مقابله با آن نبوده اند.

 شیوع و گسترش کرونا در جهان و منطقه  بر کلیه شئونات اجتماعی و اقتصادی کشورها و جوامع تاثیر گذاشته است.  حوزه های فرهنگی و به تبع آن فعالیت مراکز فرهنگی نیز تحت تاثیر این پدیده قرار گرفته و هر یک از کشورها و مراکز به تناسب و اقتضای این شرایط روش ها و ابزارهایی را برای تداوم فعالیت های خود  بکار گرفته اند.

دفتر منطقه ای خبرگزاری فارس در آسیای مرکزی بیشکک- در ارتباط با تاثیر کرونا بر روابط و مناسبات فرهنگی فیمابین و برنامه ها و فعالیت های رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در این دوره بخصوص در حوزه آموزش زبان فارسی در تاریخ 7/6/1399مصاحبه ای را  با پرویز قاسمی رایزن فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در قرقیزستان انجام داده است. متن این مصاحبه و ترجمه روسی و قرقیزی آن  بزودی  در سایت خبرگزاری مذکور چاپ و منتشر خواهد شد.

 

 


١٠:٠٨ - 1399/06/07    /    شماره : ٧٥٦٠٨٤    /    تعداد نمایش : ٣٣٦خروج